top of page
Marta

Marta

Florek

Wokalistka, aktorka musicalowa i dubbingowa oraz trener wokalny. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku wokalistyka jazzowa. Obecnie pedagog tej uczelni. 

Zagrała wiele ról teatralnych m.in. Lucy Harris w musicalu Jekyll&Hyde, Nancy w musicalu Oliver!, Lajzę w Our House, Fleur de Lys w widowisku muzycznym Notre Dame i’histoire, Sharpay Evans w High School Musical, Inez w musicalu Zorro, Alice w Rodzinie Addamsów, Lauren, Matkę i Babcię w musicalu Pierwsza randka czy Deloris w Zakonnicy w przebraniu. Wspolpracuje z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Teatrem Komedia w Warszawie,Mazowieckim Teatrem Muzycznym. 

Marta była kierownikiem wokalnym w Gliwickim Teatrze Muzycznym. 

Szerszej widowni znana z popularnego programu TVP 2 „ The Voice of Poland” (grupa Kayah), „Szansa na sukces” (wygrana w odcinku z Urszulą), czy serialu „Osiecka”. Jako gość wystąpiła podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w repertuarze Ewy Demarczyk.

Nagrała ścieżkę dźwiękową do filmu Syberiada polska w reż. Janusza Zaorskiego. Dubbingowała również w bajkach: Frozen 2, Zakochany kundel, a także w Muppet Babies Lullabies Disney’a.

bottom of page