MS Promotion to impresariat artystyczny prowadzony przez wykwalifikowanych muzyków wieloletnim doświadczeniem w branży. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie. Szybkie oraz profesjonalne sporządzenie kompleksowych ofert artystycznych, a także komunikatywność i otwartość podczas kontaktu z klientem to nasze dodatkowe atuty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Współpracujemy z wybitnymi artystami zarówno z Polski jak i z zagranicy, którzy swoją pracę wykonują zawsze z wielką pasją oraz zaangażowaniem. Organizujemy koncerty w dowolnym stylu i gatunku realizowane przez małe i duże składy wykonawcze, poczynając od występów solowych do przedsięwzięć wysokoobsadowych z udziałem nawet kilkuset artystów.

Oferujemy Państwu pomoc przez całą drogę realizacji wydarzenia i organizacji koncertu. Zapewniamy  przygotowanie oferty specjalnej zgodnie z preferencjami i oczekiwaniami klienta, opracowanie scenariusza, koordynację i logistykę wydarzenia, dobór artystów do charakteru danej imprezy, pełną obsługę techniczną  wydarzenia (nagłośnienie, oświetlenie, transport) oraz kompletny zestaw niezbędnych dokumentów (umowy, faktury…).

 

Jesteśmy założycielami orkiestry symfonicznej Warsaw Impressione Orchestra co pozwala nam na tworzenie oraz realizację autorskich projektów muzycznych.

Współpracujemy z kompozytorami oraz aranżerami, dzięki czemu posiadamy własne materiały nutowe do programów muzycznych rzadko wykonywanych w Polsce, a będących repertuarem największych scen świata.

Promujemy zarówno muzykę klasyczną na najwyższym poziomie jak również muzykę rozrywkową.

Posiadamy kontakty z managementami z całego świata, co pozwala nam na zapraszanie największych artystów i wynegocjowanie satysfakcjonujących warunków.

KONCERTY

/ kameralne / symfoniczne / kolęd  

/ muzyki sakralnej / edukacyjne

/ muzyki rozrywkowej / jazzowe

/ dla dzieci / plenerowe / firmowe

/ recitale

UROCZYSTOŚCI

/ Boże Narodzenie / Wielkanoc

/ andrzejki / walentynki / dni miasta

/ Święto Niepodległości

/ Święto Konstytucji 3 Maja

/ Dzień Matki  / Dzień Kobiet / majówka / itp.

FESTIWALE

 / szereg imprez muzycznych

/ uznani wykonawcy

/ edukacja muzyczna dla dorosłych i dla dzieci / warsztaty muzyczne prowadzone przez specjalistów 

SPEKTAKLE

/ operowe / operetkowe

/ musicalowe  / baletowe

/ przedstawienia  bajkowe